Bekijk winkelmandje

Uw winkelmandje

Inloggen

Inloggen

Wachtwoord vergeten...
Maak een nieuw account aan
Landelijke dekking, regionaal betrokken
Eigen productie door vakspecialisten

Onze vakspecialisten

Onze vakspecialisten in de HR Groep helpen u graag verder. Selecteer hieronder vakgebied waarover u vragen of advies wilt hebben.

Wij zijn bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur.


Vraag / advies:

info@hrgroep.nl
070-399 85 11
Hans Heijmans
Bio-based materialen
Bamboe

Hans.Heijmans@hrgroep.nl
+31 6 5100 01 37
Caroline van Rij
Inrichting schoolzones / educatie, Landelijke database, Intelligent Public Space™ management

Caroline.vanRij@hrgroep.nl
+31 6 1569 28 95
Jeroen Bolland
Fietsparkeren,
Amsterdammertjes

Jeroen.Bolland@hrgroep.nl
+31 6 2504 23 00
Ellen Hoogeveen
Landelijke database
Intelligent Public Space™ management
Adviseur concepten

Ellen.Hoogeveen@hrgroep.nl
+31 6 5361 54 06
Wietze Zwart
Leisure
Toeristische routes

Wietze.Zwart@hrgroep.nl
+31 6 5316 96 57
Jacques Goddijn
Intelligent Public Space™
Ultimate Signing™ concept

Jacques.Goddijn@hrgroep.nl
+31 70 3301082
Ruud van Paasen
Aannemerij

Ruud.vanPaasen@hrgroep.nl
+31 70 3301080
Jeroen Bolland
Fietsparkeren,
Amsterdammertjes

Jeroen.Bolland@hrgroep.nl
+31 6 2504 23 00
Jan van Giessen
Brimos® Techniek

Jan.vanGiessen@hrgroep.nl
+31 38 4433325
Caroline van Rij

Caroline.vanRij@hrgroep.nl
+31 6 1569 28 95
Sabine Tigchelaar
Wayfinding

Sabine.Tigchelaar@hrgroep.nl
+31 58 2848080
Caroline Houtman
Industriele en toeristische bewegwijzering

Caroline.Houtman@hrgroep.nl
+31 4 1337 96 33
Erwin de Groot
Dienstverlening

erwin.degroot@hrgroep.nl
+31 70 3301090
Caroline van Rij
Beheer en Onderhoud

Caroline.vanRij@hrgroep.nl
+31 6 1569 28 95